Oteller İçin Online Rezervasyon Sistemi

Kullanışlı bir arayüz
Misafir ilk ekranda müsaitlik durumları, fiyatları listeleyip ve rezervasyonla ilgili tüm verilere kolay bir şekilde ulaşır, rezervasyonu tamamlar.

Tasarım ve kodlama
Otelin mevcut sitesine veya yaplacak olan web sitesine göre aynı yapıda oluşturulmuş bir online rezervasyon sayfası hazırlıyoruz. Rezervasyon yaptıracak bir misafir web sitenizde gezerken online rezervasyon yaptırmak için farklı bir sayfaya yönlendirmemiş olur rahatlıkla sayfa üzerinden razervasyonu tamamlar.

Otelin markası ve misafir portföyü oluşturma
Online rezervasyon sistemi otelinizin güvenirliğini ve markanızın değerini arttırsın. Gelecek yıllar için crm alt yapınızı şimdiden yapmaya başlayın. Misafirlerinizin farklı portallardan oteliniz için rezervasyon yaptırmasın.

Dil yönetimi ve para birimleri
Online rezervasyon sistemi istediğiniz dille göre düzenlenebilmektedir. Fiyatlarınızı dolar, euro, tl olarak belirleyebilirsiniz.

Sosyal medya ve entegrasyon
Rezervasyon sistemi facebook entegrasyonu ile facebooktan yapacağınız reklam çalışmaları ile rezervasyon almaya başlar; sosyal medyada satış yapabilir hale gelirsiniz.

Çağrı merkezi paneli ve online mesajlaşma
Rezervayon için otelinize gelen tüm aramaları rezervasyon sisteminin yönetim panelinden satışa çevilrebilirsiniz.

Otel programları ile entegrasyon
Kullanılan otel programınıza (web servis sayesinde) bağlanarak; müsaitlik ve fiyat bilgisi alıp, misafirin rezervasyonu tamamlamasını sağlar.

Ödeme ve taksitlendirme
Otelin anlaşmış olduğu bütün bankalar ile peşin veya taksitlendirerek misafirden ödeme alabilirsiniz.

Komisyon
Web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlarda komisyon alınmaz. 

Transfer ve ek hizmetler
Rezervasyona ek olarak, transfer, tur, spa vb. paketleri rezervasyon ile birlikte veya ayrı olarak satabilirsiniz.