Instagram’da yeni bir özellik daha ortaya çıktı

Instagram’da yeni bir özellik daha ortaya çıktı

Tüm dünyada en popüler sosyal medya platformları arasında üst sıralarda yer alan Instagram, yaptığı güncelleme çalışmalarıyla kullanıcı deneyimini iyileştirmek istiyor. Yapılan çalışmalar, kullanıcılara sunulmadan önce sızdırılabiliyor. Son olarak, ortaya çıkan bir sızıntıya göre Instagram yeni özelliği ile kullanıcıların hiçbir şeyi kaçırmamasına yardımcı olacak. En Son Gönderiler pop-up olarak açılacak.

Instagram yeni özelliği ile kaçan post kalmayacak

İsabetli sızıntılarıyla bilinen Jane Manchun Wong, bu kez Instagram yeni özelliği için kolları sıvadı. ‘En Son Gönderiler‘ özelliğinin geldiğini söyleyen Wong, paylaşımıyla bu özelliğin nasıl göründüğünü de takipçilerine gösterdi. Ana ekran üzerinden bir pop-up olarak açılan özellik, ‘Gönderileri Gör’ seçildiği takdirde kullanıcının görmediği tüm paylaşımları kronolojik olarak sıralıyor.

Ortaya çıkan prototipin doğrulanması ve daha fazla detay alabilmek için Instagram’a ulaşan Yahoo Finance, şirketin bu konu hakkında açıklama yapmaktan kaçındığını söyledi. Ancak, burada Wong’un geçmişine bakmak gerekiyor.

Şimdiye kadar birçok platformdaki yeni özelliği Twitter üzerinden karşımıza çıkaran Wong, genellikle yanılmadı diyebiliriz. Wong’un ortaya çıkardığı özellikler birkaç ay sonra resmi olarak duyuruldu. Bu da yeni özelliğin birkaç ay sonra kullanıcılara sunulabileceğine işaret ediyor.